Pokazywanie postów oznaczonych etykietą grapefruit. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą grapefruit. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 8 maja 2012

A na kolację sok z grapefruita!

Coś pysznego :) Mogłabym wypić całą beczkę!

Sok grapefruitowy z miąższem




Składniki (na dużą szklankę soku)
  • dwa duże różowe grapefruity
  • odrobina złotego syropu
Grapefruity obieramy, również z białej błonki, żeby ograniczyć gorycz, kroimy na ćwiartki i wrzucamy do blendera. Dodajemy złoty syrop. Miksujemy na turrrrrbo jakieś 40-50 sekund :)

Smacznego!